Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Profesyonel Web Sitesi 3000 TL Bu paket içerisinde

  • com, net, org veya diğer domain adresleri
  • Sınırsız host ve trafik
  • Resmi mail adresleri info vb.
  • Güvenlik sertifikası
  • WordPress altyapısı
  • Sosyal medya hesapları
  • SEO uygulaması
  • Haritalama GPS lokasyon çalışmaları

İçermektedir. Yapmış olduğumuz iş örnekleri için Referanslarımız sayfasını inceleyebilirsiniz. Eğer bu iş ile uğraşmak istemiyorsanız veya zamanım yok, uğraşamıyorum iş halledilsin veya ayrıntı istemiyorum aradan çıksın diyorsanız bu paket tam size göre tüm herşey ile bizler ilgileniyoruz. Hemen bizler ile web .whatsapp.com/send?phone=9008502339122&text=Merhaba”>WhatsApp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: Sınırsız host, trafik ve domain yenileme işlemleri senelik 1000 TL’dir.

0850 233 91 22

Sadece WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyenlere 4 Tavsiyemiz

1- Güncel Olmak

Teknoloji ilerledikçe çok daha etkili web siteleri ortaya çıkarken kimin güncel olduğu veya kimin güncel olmadığı da net bir şekilde anlaşılabiliyor. Bu nedenle web sitenizi ileri teknoloji ile yapmanın dışında zaman zaman güncellemeyi mutlaka ihmal etmemelisiniz. Bunun için mutlaka ünlü geliştiricilerin bulunduğu yazılımları (WordPress, Joomla vb.) kullanmalısınız. Bir daha sıfırdan kod yazmak çok zaman alacaktır aynı zamanda siteniz dışarıdan gelen saldırılar karşısında zayıf kalacaktır.

2- Mobile ve Her Cihaza Uyumlu Olmalıdır

Bir web sitesinin mobil uyumlu olması günümüzde artık mutlaka gereklidir. Artık web sitelerinin trafiklerinin pek çoğu mobil cihazlardan geliyor olması ve bu nedenle bir sitenin mobil uyumlu olması aynı zamanda tablet gibi cihazlara uyumlu olması kesinlikle şarttır. Siz de web sitenizin mobilde nasıl göründüğüne, tablette nasıl göründüğüne dikkat etmelisiniz. Bu yöntemler aynı zamanda sitenizin google’da ilk sıraya çıkmasına yararı bile olacaktır.

3- Seo Uyumlu Olması

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak web siteleri için çok büyük önem taşımaktadır. Arama motorları pazarlaması yaparken sadece reklamlar yolu ile değil doğal yollar ile de web sitenizi üst sıralarda çıkartmalısınız. Bu çalışmaları yaparken de web sitenizin temelinin seo uyumlu olması gerekir. Bunun için mutlaka seo çalışmasını profesyonel bir biçimde yaptırmalısınız aynı zamanda seo çalışması 1 gün ya da 1 ayda olabilecek birşey değildir. Örnek olarak SEO çalışması yapılan sayfadan bir verim alabilmek için en az 6 ay beklemek gerekebilir.

4- Web Sitesiniz Hızlı Olmalıdır

web sitesi yaptırmak istiyorum
Günümüzde web sitesinin yavaş olması beklenemez. Web sitesinin de son derece hızlı olması, hızlı cevap vermesi gerekmektedir. Sitenizin teknik altyapısının iyi olması bu hız etmenin kolaylaştıracaktır. Sitenizin hızlı olması hosting altyapısı ve içeriklerinizin optimizasyonu ile de ilgilidir. Siteniz ne kadar hızlı olursa arama motorları tarafından o kadar sevilir ve üst sıralarda yer alır. Ayrıca son teknolojiler sitenizin hızlı çalışmasına fayda sağlar.

Son olarak Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen bir kişi mutlaka bunlara önem vermesi ve ücretten kaçınmaması gerekir.