Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi

İstanbul bölgesinde profesyonel olarak tüm müşterilerimize bilgisayar servisi hizmeti sunmaktayız. Bilgisayarınızı teslim edin hemen en geç bir saat içerisinde sorunlarını çözüp sizlere tekrar teslim edelim. Artık günlerce beklemek yok. Bilgisayarınız hemen hazır. Yapmanız gereken bizimle irtibata geçmenizdir.

Neden Bilgisayar Servisi ?

Sadece kurumsal olan firmalara değil, öncelik ev kullanıcılarına yönelik de bilgisayar servisi hizmeti sağlanmaktadır. Hizmeti almak isterseniz bu konuda doğru bir sayfadasınız. Biz hem bireysel müşterilere hemde kurumsal firmalara yönelik bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz. Konumumuz İstanbul merkezli olup bu konuda Türkiye’nin bir çok ilindede uzaktan faaliyet sürdürmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı önceliğimiz ve markalaşarak örnek gösterilen bir kuruluş haline gelen bilgisayar servisi hizmeti, konusunda uzman ekibiyle güleryüzlü müşteri odaklı çözümler sunar.
Bilgisayar servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti sizin için sunmayı amaçlamaktadır. bilgisayar servisi müşterileri her zaman kalite ve profesyonellikle karşılanır. Yapılacak her işlem önce siz müşterilerimiz tarafınıza onay olarak sunulur ve siz müşterimiz onayınınızın ardından profesyonel olarak ekiplerimizce işleme başlanır.

Bir saat şartı hangi özellikteki bilgisayarlar için geçerli ?

Bilgisayar servisi bir saat şartı yeni nesil dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için geçerli olup Eski nesil bilgisayarlar için geçersizdir. Ama yine özen gösterilerek sizin için belki aynı gün içerisinde tarafınıza hazırlanıp verilebilir.
Minimum Sistem Gereksinimleri
Intel Core i3 i5 i7 i9 ve AMD Ryzen Serisi İşlemci
4GB Ram Bellek
SSD Disk

Sizin İçin Sunduğumuz Hizmetler

– Bilgisayar format
– Antivirüs kurulumu
– Harici yazılım kurulumu
– Network programlama
– Arıza Tespiti
Başarılı bir onarım için, tespitin doğru yapılması gerekir. Aksi olarak, sorunun tekrarı kaçınılmazdır. Hiçbirimiz aynı sorundan dolayı, tekrar doktora gitmek istemeyiz hiçbir zaman. Bilgisayarlarınız da bizim için birer hastadır. Elektronik aynı insana benzer ne zaman hasta olacağını ne zaman bozulacağını bilemezsin. Sisteminize müdahale etmeden önce, sebebini araştırırız. Aksamaya sebep olan yazılım veya donanımı mutlaka tespit ederiz. Sürekli kalıcı ve ekonomik çözüm sunarız.
– Network Kurulumu
Firmamız; her türlü kablolu ve kablosuz ağlarla ilgili danışmanlık, altyapı oluşturma, kurulum ve bakım hizmeti vermektedir.
Yerel Alan Ağları (LAN)
Geniş Alan Ağları (WAN)
Kablosuz Ağ (WLAN)
Video Konferans
İnternet Paylaşımı
İnternet Telefonu
Network Güvenliği
Network Yönetimi
Kablolama
Virüs Temizleme
Bilgisayar virüsleri ve casus yazılımlar (spyware, adware, hijack, trojan, worm, crypto) internet üzerinden sisteminize girip bulaşan, boyutu küçük ama zararı çok büyük yazılımlardır. Hatta sizlerin banka hesap bilgilerinizi alıp ve hesapların içini boşaltabilme imkanına sahiptirler.
Başlıca zararları şunlardır
Bilgisayarınızı yavaşlatabilir,
Hata mesajlarına sebep olabilir,
Sisteminizi kilitleyebilir,
Programlarınızın çalışmasını engelleyebilir,
Dosyalarınızı silebilir, kopyalayabilir ya da değiştirebilir,
Şahsi bilgilerinizi kopyalayabilir,
Adres defterinizdeki bütün e-posta hesaplarına ulaşabilir,
İnternete girmenizi engelleyebilir ya da giriş sayfanızı değiştirebilir,
Belgelerinizin açılmasını engelleyebilir,
Sisteminizin kendiliğinden kapanmasına sebep olabilir,